Google API PHP Client (8.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
