Google API PHP Client (8.x-3.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: here
mr: येथे
