Google API PHP Client (8.x-3.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
