Google API PHP Client (8.x-3.0-beta3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: User
fr: Utilisateur

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: here
fr: ici

en: Not installed
fr: Non installé

en: Revoke
fr: Révoquer

en: Access Type
fr: Type d'accès

en: id
fr: identifiant (id)

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Uses
fr: Utilisations

en: Machine Name
fr: Nom système

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Label for the Example.
fr: Étiquette pour l'Exemple.
