Google API PHP Client (8.x-3.0-beta4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
