Google API PHP Client (8.x-3.0-beta4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User
hu: Felhasználó

en: here
hu: ide

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Access Type
hu: Hozzáférés típusa

en: Installed
hu: Telepített

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
