Google API PHP Client (8.x-3.0-beta4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User
ja: ユーザー

en: here
ja: こちら

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Access Type
ja: アクセスタイプ

en: Installed
ja: インストール済み

en: Services
ja: サービス

en: About
ja: アバウト

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Uses
ja: 機能

en: Machine Name
ja: システム内部名称
