Google API PHP Client (8.x-3.0-beta5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User
et: Kasutaja

en: here
et: siin

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Access Type
et: Ligipääsu tüüp

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Machine Name
et: Masinnimi
