Google API PHP Client (8.x-3.0-beta5) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
