Google API PHP Client (8.x-3.0-beta5) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: here
nl: hier

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: id
nl: ID

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Services
nl: Diensten

en: About
nl: Over

en: Credentials
nl: Referenties

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Status Report
nl: Statusrapport

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Scopes
nl: Bereiken

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Label for the Example.
nl: Label voor het voorbeeld.
