Google API PHP Client (8.x-3.0-beta5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
