Google API PHP Client (8.x-3.0-rc1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Google
eo: Guglo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
