Google API PHP Client (8.x-3.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: here
nn: her

en: Not installed
nn: Ikkje installert
