Google API PHP Client (8.x-3.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
