Google API PHP Client (8.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Machine Name
he: שם מכונה
