Google API PHP Client (8.x-3.0-rc2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: id
kn: ಐಡಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
