Google API PHP Client (8.x-3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: here
pl: tutaj

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Access Type
pl: Typ dostępu

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Services
pl: Serwisy

en: About
pl: O stronie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Uses
pl: Używa

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
