Google API PHP Client (8.x-3.0-rc4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
