Google API PHP Client (8.x-3.0-rc4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
