Google API PHP Client (8.x-3.0-rc5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
