Google API PHP Client (8.x-3.0-rc5) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: here
oc: aicí

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Revoke
oc: Revocar

en: Installed
oc: Installat

en: Services
oc: Servicis

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
