Google API PHP Client (8.x-3.0-rc5) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
