Google API PHP Client (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User
cs: Uživatel

en: here
cs: zde

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Services
cs: Služby

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Machine Name
cs: Strojový název
