Google API PHP Client (8.x-3.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
