Google API PHP Client (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User
sv: Användare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: here
sv: här

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: id
sv: ID

en: Installed
sv: Installerad

en: Services
sv: Tjänster

en: About
sv: Om

en: Credentials
sv: Referenser

en: Uses
sv: Använder

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
