Google API PHP Client (8.x-3.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: here
hr: ovdje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
