Google API PHP Client (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: here
sk: tu

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Services
sk: Služby

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: label
sk: popis

en: Machine Name
sk: Strojový názov
