Google API PHP Client (8.x-3.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan
