Google API PHP Client (8.x-3.0-rc3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Uses
hy: Օգտագործում
