Google API PHP Client (8.x-4.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: User
fa: کاربر

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Google
fa: گوگل

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
