Google API PHP Client (8.x-4.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
