Google API PHP Client (8.x-4.3) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: here
ro: aici

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Services
ro: Servicii

en: About
ro: Despre

en: Developer Key
ro: Cheia dezvoltatorului

en: Client Id
ro: ID Client

en: Uses
ro: Foloseşte

en: label
ro: etichetă

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Scopes
ro: Scopuri

en: Access Token
ro: Token de acces

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Administer Google API settings
ro: Administrați setările Google API

en: google api php client installation
ro: instalarea clientului google api php

en: Google Api PHP Client
ro: Client PHP Google Api

en: Is Authenticated
ro: Este autentificat

en: Is Access Type Offline
ro: Este tipul de acces offline

en: Google Api Client Listing
ro: Lista de clienți Google Api

en: Google Api Client Settings
ro: Setări client Google Api

en: List Google Api Clients
ro: Lista clienților Google Api

en: Configure Google Api Client entity
ro: Configurați entitatea client Google Api

en: GoogleApiClient ID
ro: ID-ul GoogleApiClient

en: GoogleApiClient entity
ro: Entitate GoogleApiClient

en: Google Api Service Accounts Listing
ro: Lista conturilor de servicii Google Api

en: List Google Api Service Accounts
ro: Lista conturilor de servicii Google Api
