Google API PHP Client (8.x-4.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
