Google API PHP Client (8.x-4.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف
