Google API PHP Client (8.x-4.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Not installed
cy: Heb ei osod
