Google API PHP Client (8.x-4.5) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: here
it: qui

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: label
it: etichetta

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
