Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: here
ca: aquí

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Blocks
ca: Blocs

en: About
ca: Detalls

en: Query parameter
ca: Paràmetre de la consulta
