Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: here
es: aquí

en: Collection
es: Colección

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Blocks
es: Bloques

en: Results per page
es: Resultados por página

en: About
es: Acerca de

en: Search path
es: Ruta de búsqueda

en: Relevance
es: Relevancia

en: No filtering
es: Sin filtrado

en: Query parameter
es: Parámetro de consulta
