Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: here
et: siin

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Blocks
et: Plokid

en: About
et: Programmist

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Query parameter
et: Päringu parameeter
