Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: here
eu: hemen

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Blocks
eu: Blokeak

en: About
eu: (r)i buruz
