Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: About
km: អំពី
