Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: here
nl: hier

en: Collection
nl: Collectie

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Blocks
nl: Blokken

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: About
nl: Over

en: Search path
nl: Zoekpad

en: Relevance
nl: Relevantie

en: No filtering
nl: Geen filtering

en: Query parameter
nl: Query-parameter
