Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: here
nn: her

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Blocks
nn: Blokkar
