Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: here
oc: aicí

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Blocks
oc: Blòts

en: About
oc: A prepaus
