Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: here
ru: здесь

en: Collection
ru: Коллекция

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Blocks
ru: Блоки

en: Results per page
ru: Результатов на странице

en: About
ru: Информация

en: Search path
ru: Путь поиска

en: Relevance
ru: Релевантность

en: Query parameter
ru: Параметр запроса
