Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: here
sv: här

en: Collection
sv: Samling

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Blocks
sv: Block

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: About
sv: Om

en: No filtering
sv: Ingen filtrering

en: Query parameter
sv: Parameter för databasfråga
