Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
