Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে
