Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: here
bo: འདིར།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད
