Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Blocks
eo: Blokoj
